KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374303
nr 1337 4303
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 90, fågel i träd, 37x55 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:48:05
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.600 kr